Prebor Ceske republiky mladsiho zactva
Rozcestník
Kategorie
Kluby
Závodníci
Tabulky
Výsledky
Zápasy
Video
Výsledky
Všechny
Všechny
Mladší žáci
Mladší žáci
Mladší žákyn?
Mladší žákyn?
Mladší žáci -30 kg
1.
Zach Ond?ej
Sport Judo Litom??ice
2.
Bureš Karel
Judo ELITE Praha
3.
Kob?rský Jakub
Judo Club Orlová
3.
Vojtek Mat?j
Judo Veselí Nad Moravou
5.
Toboli? David
Slávia Krom??íž
5.
Šípal Janek
JK Jablonec n. N.
Mladší žáci -34 kg
1.
Kubí?ek Antonín
Judo Beskydy
2.
Bajer Miroslav
Slávia Krom??íž
3.
Zavadil Jonáš
Ak. Šampión H. Králové
3.
Jež Martin
Judo Beskydy
5.
Kherlenbaatar Munkn Uchral
Judo ?eská Lípa
5.
Bureš Adam
Spartak Vlašim
Mladší žáci -38 kg
1.
Jav?rek Jan
Judo Ddm Blovice
2.
Fabián Šimon
SKP Benešov
3.
Lekeš Antonín
Sokol Uherský Brod
3.
Chudoba Jan
Judoklub M?lník
5.
Kozempel Marek
Pro Sport Teplice
5.
Kaleta Adam
Sokol Praha Vršovice
Mladší žáci -42 kg
1.
Eriksen Alexander Jonas
Sokol Praha Vršovice
2.
Mikulášek Denis
SKKP Brno
3.
Vl?ek Martin
1. JC Baník Ostrava
3.
Libosvár Ond?ej
ENERGY JUDO TEAM
5.
Flusser Theodor
Judo Academy Praha
5.
Fiala Michal
Judo Ddm Blovice
Mladší žáci -46 kg
1.
Pham Tien Dung Tomáš
Lokomotiva Cheb
2.
Svoboda Jakub
Judo Academy Praha
3.
Vavrla Alex
TJ Ostrava
3.
Plucar Vojt?ch
Sk Judo Jihlava
5.
Lechovi? Tobiáš
1. JC Baník Ostrava
5.
Plocek Stanislav
Sokol Da?ice Centropen
Mladší žáci -50 kg
1.
Krej?í? Pavel
Ak. Šampión H. Králové
2.
Vrana Benjamin
Judoklub Olomouc
3.
Van?k Jan
Judo klub Zlín
3.
Tošenovský Alexandr
ENERGY JUDO TEAM
5.
Dornica Vojt?ch
Judo Železo Hranice
5.
Musial Šimon
1. JC Baník Ostrava
Mladší žáci -55 kg
1.
Odkhuu Chinzorig
Judo ?eská Lípa
2.
Vankát Artur
Judo ?eský T?šín
3.
Ste?ínský Dominik
USK Praha
3.
Adamec Maxmilián Tomáš
Sokol Praha Vršovice
5.
Pova David
Judo Teplice
5.
Macejka Jakub
TJ Ostrava
Mladší žáci -60 kg
1.
Laj?ak Ond?ej
Sokol Praha Vršovice
2.
Berka Jan
JUDO Uherský Brod
3.
Vranka Jáchym
Judo Orel Ž?ár n.S.
3.
Cejtchaml Lukáš
Slezan Opava
5.
Hošek Adam
Ak. Šampión H. Králové
5.
Strmiska Samuel
Judo Ketkovice
Mladší žáci -66 kg
1.
N?mec Michal
Judoklub Olomouc
2.
Šebelka Hugo
Sk Judo Liberec
3.
Vanický Michal
Judo Klub Slaný
3.
Triner Filip
SKP Benešov
5.
Meduna Jakub
Judo ?eská Lípa
5.
Kratochvíl Miroslav
Skp Judo Ji?ín
Mladší žáci +66 kg
1.
Brunner Jan
AŠ Ml. Boleslav
2.
Novotný Št?pán
Judoclub Liberec
3.
Hlavá? Petr Sebastian
Judo Kladno N62
3.
Karas Adam
Judo Ddm Blovice
5.
Vaculík Dominik
Judo Železo Hranice
5.
Hodan Jakub
Start Kolín
Mladší žákyn? -33 kg
1.
Homolková Emma
Judoklub M?lník
2.
Komárková Adéla
Judo Rovensko
3.
Ortmanová Liduška
Jc Sokol Ho?ovice
3.
Sikorová Emilie
Sokol Praha Vršovice
5.
Šelongová Viktorie
1. JC Baník Ostrava
5.
Dvo?áková Magdalena
Sokol Jihlava
Mladší žákyn? -36 kg
1.
Fu?íková Apolena
Sokol Žižkov II
2.
Zoulová Karolína
1. JC Baník Ostrava
3.
?edro?ová Zuzana
Lokomotiva Beroun
3.
Pr?ková Jana
Judo ?eské Bud?jovice
5.
Lemmerová Evelína
Skp Judo Ji?ín
5.
Moravcová Amálie
Jc Litokan Litom??ice
Mladší žákyn? -40 kg
1.
Havlí?ková Tereza
Judoklub Olomouc
2.
Da?ková Karolína
Sokol Praha Vršovice
3.
Slivanská Kate?ina
SKP Benešov
3.
Sladkovská Markéta
Pro Sport Teplice
5.
Hynaisová Anna
Sokol Hradec Králové
5.
B?esková Veronika
Judo Bohumín
Mladší žákyn? -44 kg
1.
Pokorná Luisa
Ak. Šampión H. Králové
2.
Machá?ková Tereza
Daitó Ryu - Pardubice
3.
Rejdíková Kristina
SŠ Judo Jiu-Jitsu
3.
Gwiždžová Gabriela
Spartak Hulín
5.
Nagyová Sára
Judo ?eská T?ebová
5.
Nováková Sandra
Jc Tatran Praha
Mladší žákyn? -48 kg
1.
Šobová Karolína
Pro Sport Teplice
2.
Svobodová Lenka
Judo Víc Než Sport
3.
Šleisová Alžb?ta
Ddm D??ín
3.
Bartušková Šárka
SK Judo Kladno
5.
Chaloupková Gabriela
Judo Klatovy
5.
Gwiždžová Alžb?ta
Spartak Hulín
Mladší žákyn? -52 kg
1.
Vichorcová Kate?ina
Judo klub Zlín
2.
Š?astová Anna
SKKP Brno
3.
Ondrášková Kate?ina
AŠ Ml. Boleslav
3.
Tlustá Tereza
Kralupy
5.
Hošková Kate?ina
Judo Klatovy
5.
Hrubá Viktorie
Sokol Bušt?hrad
Mladší žákyn? -57 kg
1.
Fuksová Klara
Judo klub Zlín
2.
U?inovská Viktorie
ENERGY JUDO TEAM
3.
Dutkova Viktoria
Judo Orel Židlochovice
3.
Altay Sophia Yasemin
Judo Beskydy
5.
P?balová Michaela
Tatran Prachatice
5.
Abrahamová Monika
Judo Teplice
Mladší žákyn? +57 kg
1.
Je?ábková Veronika
Sokol Praha Vršovice
2.
Kališová Eliška
Skj Týn N.Vltavou
3.
Kone?ná Ella
Judoklub Olomouc
3.
Bílková Eliška
Judoclub Liberec
5.
Mieszczaková Eliška
Judo Bohumín
5.
Bartoní?ková Šárka Anna
JK Jablonec n. N.
Mladší žákyn? -30 kg
1.
Gra?ova Dominika
SK Yawara Prague
2.
Nakonechna Kristina
Judoclub Liberec
3.
Dvo?áková Jana
Sokol Jihlava
4.
Mázdrová Natálie
Tsc Turnov
5.
Munteanu Sofia
USK Praha
Mladší žáci -30 kg
1.
Zach Ond?ej
Sport Judo Litom??ice
2.
Bureš Karel
Judo ELITE Praha
3.
Kob?rský Jakub
Judo Club Orlová
3.
Vojtek Mat?j
Judo Veselí Nad Moravou
5.
Toboli? David
Slávia Krom??íž
5.
Šípal Janek
JK Jablonec n. N.
Mladší žáci -34 kg
1.
Kubí?ek Antonín
Judo Beskydy
2.
Bajer Miroslav
Slávia Krom??íž
3.
Zavadil Jonáš
Ak. Šampión H. Králové
3.
Jež Martin
Judo Beskydy
5.
Kherlenbaatar Munkn Uchral
Judo ?eská Lípa
5.
Bureš Adam
Spartak Vlašim
Mladší žáci -38 kg
1.
Jav?rek Jan
Judo Ddm Blovice
2.
Fabián Šimon
SKP Benešov
3.
Lekeš Antonín
Sokol Uherský Brod
3.
Chudoba Jan
Judoklub M?lník
5.
Kozempel Marek
Pro Sport Teplice
5.
Kaleta Adam
Sokol Praha Vršovice
Mladší žáci -42 kg
1.
Eriksen Alexander Jonas
Sokol Praha Vršovice
2.
Mikulášek Denis
SKKP Brno
3.
Vl?ek Martin
1. JC Baník Ostrava
3.
Libosvár Ond?ej
ENERGY JUDO TEAM
5.
Flusser Theodor
Judo Academy Praha
5.
Fiala Michal
Judo Ddm Blovice
Mladší žáci -46 kg
1.
Pham Tien Dung Tomáš
Lokomotiva Cheb
2.
Svoboda Jakub
Judo Academy Praha
3.
Vavrla Alex
TJ Ostrava
3.
Plucar Vojt?ch
Sk Judo Jihlava
5.
Lechovi? Tobiáš
1. JC Baník Ostrava
5.
Plocek Stanislav
Sokol Da?ice Centropen
Mladší žáci -50 kg
1.
Krej?í? Pavel
Ak. Šampión H. Králové
2.
Vrana Benjamin
Judoklub Olomouc
3.
Van?k Jan
Judo klub Zlín
3.
Tošenovský Alexandr
ENERGY JUDO TEAM
5.
Dornica Vojt?ch
Judo Železo Hranice
5.
Musial Šimon
1. JC Baník Ostrava
Mladší žáci -55 kg
1.
Odkhuu Chinzorig
Judo ?eská Lípa
2.
Vankát Artur
Judo ?eský T?šín
3.
Ste?ínský Dominik
USK Praha
3.
Adamec Maxmilián Tomáš
Sokol Praha Vršovice
5.
Pova David
Judo Teplice
5.
Macejka Jakub
TJ Ostrava
Mladší žáci -60 kg
1.
Laj?ak Ond?ej
Sokol Praha Vršovice
2.
Berka Jan
JUDO Uherský Brod
3.
Vranka Jáchym
Judo Orel Ž?ár n.S.
3.
Cejtchaml Lukáš
Slezan Opava
5.
Hošek Adam
Ak. Šampión H. Králové
5.
Strmiska Samuel
Judo Ketkovice
Mladší žáci -66 kg
1.
N?mec Michal
Judoklub Olomouc
2.
Šebelka Hugo
Sk Judo Liberec
3.
Vanický Michal
Judo Klub Slaný
3.
Triner Filip
SKP Benešov
5.
Meduna Jakub
Judo ?eská Lípa
5.
Kratochvíl Miroslav
Skp Judo Ji?ín
Mladší žáci +66 kg
1.
Brunner Jan
AŠ Ml. Boleslav
2.
Novotný Št?pán
Judoclub Liberec
3.
Hlavá? Petr Sebastian
Judo Kladno N62
3.
Karas Adam
Judo Ddm Blovice
5.
Vaculík Dominik
Judo Železo Hranice
5.
Hodan Jakub
Start Kolín
Mladší žákyn? -33 kg
1.
Homolková Emma
Judoklub M?lník
2.
Komárková Adéla
Judo Rovensko
3.
Ortmanová Liduška
Jc Sokol Ho?ovice
3.
Sikorová Emilie
Sokol Praha Vršovice
5.
Šelongová Viktorie
1. JC Baník Ostrava
5.
Dvo?áková Magdalena
Sokol Jihlava
Mladší žákyn? -36 kg
1.
Fu?íková Apolena
Sokol Žižkov II
2.
Zoulová Karolína
1. JC Baník Ostrava
3.
?edro?ová Zuzana
Lokomotiva Beroun
3.
Pr?ková Jana
Judo ?eské Bud?jovice
5.
Lemmerová Evelína
Skp Judo Ji?ín
5.
Moravcová Amálie
Jc Litokan Litom??ice
Mladší žákyn? -40 kg
1.
Havlí?ková Tereza
Judoklub Olomouc
2.
Da?ková Karolína
Sokol Praha Vršovice
3.
Slivanská Kate?ina
SKP Benešov
3.
Sladkovská Markéta
Pro Sport Teplice
5.
Hynaisová Anna
Sokol Hradec Králové
5.
B?esková Veronika
Judo Bohumín
Mladší žákyn? -44 kg
1.
Pokorná Luisa
Ak. Šampión H. Králové
2.
Machá?ková Tereza
Daitó Ryu - Pardubice
3.
Rejdíková Kristina
SŠ Judo Jiu-Jitsu
3.
Gwiždžová Gabriela
Spartak Hulín
5.
Nagyová Sára
Judo ?eská T?ebová
5.
Nováková Sandra
Jc Tatran Praha
Mladší žákyn? -48 kg
1.
Šobová Karolína
Pro Sport Teplice
2.
Svobodová Lenka
Judo Víc Než Sport
3.
Šleisová Alžb?ta
Ddm D??ín
3.
Bartušková Šárka
SK Judo Kladno
5.
Chaloupková Gabriela
Judo Klatovy
5.
Gwiždžová Alžb?ta
Spartak Hulín
Mladší žákyn? -52 kg
1.
Vichorcová Kate?ina
Judo klub Zlín
2.
Š?astová Anna
SKKP Brno
3.
Ondrášková Kate?ina
AŠ Ml. Boleslav
3.
Tlustá Tereza
Kralupy
5.
Hošková Kate?ina
Judo Klatovy
5.
Hrubá Viktorie
Sokol Bušt?hrad
Mladší žákyn? -57 kg
1.
Fuksová Klara
Judo klub Zlín
2.
U?inovská Viktorie
ENERGY JUDO TEAM
3.
Dutkova Viktoria
Judo Orel Židlochovice
3.
Altay Sophia Yasemin
Judo Beskydy
5.
P?balová Michaela
Tatran Prachatice
5.
Abrahamová Monika
Judo Teplice
Mladší žákyn? +57 kg
1.
Je?ábková Veronika
Sokol Praha Vršovice
2.
Kališová Eliška
Skj Týn N.Vltavou
3.
Kone?ná Ella
Judoklub Olomouc
3.
Bílková Eliška
Judoclub Liberec
5.
Mieszczaková Eliška
Judo Bohumín
5.
Bartoní?ková Šárka Anna
JK Jablonec n. N.
Mladší žákyn? -30 kg
1.
Gra?ova Dominika
SK Yawara Prague
2.
Nakonechna Kristina
Judoclub Liberec
3.
Dvo?áková Jana
Sokol Jihlava
4.
Mázdrová Natálie
Tsc Turnov
5.
Munteanu Sofia
USK Praha